kalendarz na rok

2021

„365 dni z Maryją”

Wesprzyj wysyłkę kalendarza „365 dni z Maryją”!

DO KOŃCA AKCJI POZOSTAŁO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

„365 dni z Maryją” to najpopularniejszy chrześcijański kalendarz ścienny, którego najnowszą edycję wydaliśmy w nakładzie aż 870 tysięcy egzemplarzy. Rozpoczął się nowy rok, a w naszych magazynach znajduje się jeszcze blisko 15 tysięcy kalendarzy.

Oznacza to, że jesteśmy naprawdę bardzo blisko końcowego sukcesu, jednak to między innymi od Ciebie zależy czy zdołamy je wszystkie wysłać!

Jest jeszcze wiele osób, które chciałyby otrzymać ten piękny Maryjny kalendarz, jednak wysyłka pozostałych pakietów – takich, jaki wysłaliśmy do Ciebie – wiąże się z olbrzymim wysiłkiem finansowym.

Gdyby choć co piąta osoba, która otrzymała kalendarz, wsparła tę akcję nawet symboliczną kwotą, moglibyśmy w zaledwie kilkanaście dni rozdysponować pozostałe egzemplarze. Jeśli jednak tak się nie stanie, 15 tysięcy kalendarzy na zawsze utknie w naszych magazynach…

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza i wsparcia wysyłki kalendarza „365 dni z Maryją”. Sprawmy, aby Fatimska Pani zagościła w kolejnych 15 tysiącach polskich domów!

Wesprzyj wysyłkę kalendarza „365 dni z Maryją”!