kalendarz na rok

2021

„365 dni z Maryją”

DZIĘKUJĘ ZA POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

JESZCZE MAŁA PROŚBA…

Szanowni Państwo

Dziękuję bardzo za dokonanie słusznego wyboru i zamówienie kalendarza „365 dni z Maryją”.

W ciągu najbliższych kilku dni roboczych przesyłka drogą pocztową wyruszy pod podany przez Państwa adres.

Państwa decyzja to świetny wybór także dlatego, że ta edycja kalendarza została wzbogacona dodatkowym tematem: różnymi sposobami przedstawiania Najświętszej Maryi Panny w ikonografii, malarstwie i rzeźbie. Ufam więc, że kalendarz na rok 2021 będzie dla Państwa także źródłem wielu cennych informacji.

Do przesyłki z kalendarzem dołączam również mój list skierowany do Państwa. Bardzo proszę o jego uważną lekturę.

Bardzo mi zależy na tym, by uważnie go Państwo przeczytali, ponieważ żyjemy w świecie, który robi się coraz bardziej wrogi dla chrześcijańskich wartości i wrogi względem Matki Bożej…

W moim liście napisałem więcej, zarówno o tym, jak dziś ludzkość obraża Maryję, ale też w jaki sposób możemy skutecznie zawierzyć Matce Bożej siebie, naszych bliskich i całą naszą Ojczyznę.

W mojej wieloletniej pracy niejednokrotnie doświadczyłem, iż mimo rozmaitych przeciwności, Matka Boża sprzyja naszej misji, obdarzając nas licznymi łaskami i zsyłając pomoc w potrzebie. Dlatego jestem przekonany, że dzięki pomocy ludzi dobrej woli – takich jak Państwo – nasza akcja budzenia uśpionych sumień Polaków powiedzie się.

A więc raz jeszcze proszę Państwa o przeczytanie listu, który niebawem znajdą Państwo w przesyłce. Ten list oraz sam kalendarz są Państwa i moim narzędziem pomocnym w dotarciu z wizerunkiem Matki Bożej do kolejnych polskich rodzin.

Jeśli zatem jest jeszcze ktoś, kogo chcą Państwo obdarować tym pięknym Maryjnym kalendarzem, proszę nie zwlekać i uczynić to już teraz!

To bardzo proste. Wystarczy, że wypełnią Państwo poniższy formularz:

Twój podpis:

a my prześlemy Państwa znajomym e-mail z linkiem do znanej już Państwu strony zamow.kalendarzmaryjny.pl. Przykładową treść tej wiadomości mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Bardzo Państwa proszę o skorzystanie z tej możliwości. Na pewno znają Państwo osoby, które chętnie zawiesiłyby taki kalendarz w swoim domu. To ważne, żeby jak najwięcej osób wzięło udział w tej wyjątkowej kampanii.

Dziękuję za Państwa zamówienie i wszelką pomoc w propagowaniu naszego kalendarza. Proszę także o modlitwę w intencji szczęśliwego finału akcji i rozesłania wszystkich egzemplarzy kalendarza.

Polecam Państwa oraz Państwa bliskich opiece Matki Bożej w całym 2021 roku.

                                                     W Jezusie i Maryi

podpis_prezes (1)

  Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi

Państwa znajomi otrzymają e-maila następującej treści:

Szczęść Boże!

Nazywam się Sławomir Olejniczak i od ponad 20 lat wraz z moimi współpracownikami prowadzimy Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi.

Pozwoliłem sobie napisać do Państwa tego e-maila, ponieważ wiem, że wspólnie możemy zrobić naprawdę wiele dobrego. Kontakt do Państwa otrzymałem od znanej Wam osoby – to Jan Kowalski zaproponował mi jednorazowe zwrócenie się do Państwa.

Chciałbym Państwu krótko przedstawić naszą inicjatywę „365 dni z Maryją”, w ramach której nasze Stowarzyszenie wydaje i rozpowszechnia wśród Polaków kalendarz ścienny.

Ale to nie jest kolejny zwykły kalendarz.

Na każdej stronie zawiera on bowiem wizerunek Matki Bożej Fatimskiej na tle najpiękniejszych polskich krajobrazów.

W ciągu minionych lat kalendarz ten zyskał ogromną popularność. Być może także Państwo już o nim słyszeli?

Jest to ten sam kalendarz, który lada moment otrzyma Państwa znajomy. Stanie się tak dzięki złożeniu przez niego zamówienia na stronie zamow.kalendarzmaryjny.pl. Bardzo chciałbym, aby Państwo skorzystali z tego linka i również zamówili egzemplarz kalendarza.

Udział w naszej akcji jest niezwykle prosty i wymaga dosłownie 2-3 minut! Aby do nas dołączyć, wystarczy wejść na poniższą stronę i wypełnić formularz.

https://zamow.kalendarzmaryjny.pl

Być może zastanawiają się Państwo teraz, dlaczego to takie ważne?

Otóż kierunek, w którym zmierza polskie społeczeństwo nie napawa optymizmem…

  • Coraz brutalniejsze ataki na wiarę;
  • Dewastacje kościołów;
  • A nawet fizyczna agresja wobec duchownych i świeckich wiernych są tego dobitnym przykładem.

Dzięki temu kalendarzowi możemy odpowiedzieć na to iście PO KATOLICKU.

Zawieszając go w swoich domach propagujemy bowiem wartości chrześcijańskie, szczególnie katolicką, tradycyjną pobożność i zawierzenie naszych spraw osobistych i całego Narodu Matce Bożej.

Ze swej strony bardzo Państwa proszę o nieodkładanie tej decyzji na później. Skorzystanie ze strony zamow.kalendarzmaryjny.pl jest bardzo proste, a kalendarz już za kilka dni może znaleźć się w Państwa domu.

Kończąc mój list, pragnę serdecznie Państwa pozdrowić. Mam nadzieję, że dzięki Państwa udziałowi w tej akcji pozostaniemy w stałym kontakcie.

                                                     W Jezusie i Maryi

podpis_prezes (1)

  Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi