DO KOŃCA AKCJI POZOSTAŁO:

Dzięki Tobie dziesiątki tysięcy Polaków
będą mogły otrzymać ten kalendarz

Ten piękny kalendarz z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej może wkrótce zagościć w setkach tysięcy polskich domów. Wystarczy, że wesprzesz tę akcję dobrowolnym datkiem, a my w ramach podziękowania wyślemy do Ciebie egzemplarz naszego kalendarza. Sprawmy, aby Matka Boża zagościła w domach tysięcy Polaków!

Zamów i odbierz swój egzemplarz kalendarza!

Akcja zakończona!
Dziękujemy za zamawianie kalendarzy na 2023 rok!

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.

Dlaczego warto go mieć?

„365 dni z Maryją” to najpopularniejszy chrześcijański kalendarz ścienny, który na przestrzeni lat trafił  już do 10 073 000 polskich domów. Co sprawia, że każdego roku cieszy się on tak olbrzymim zainteresowaniem?

Wizerunek Matki Bożej Fatimskiej

Na każdej stronie naszego Maryjnego kalendarza „365 dni z Maryją” znajduje się wizerunek Matki Bożej Fatimskiej na tle najpiękniejszych polskich krajobrazów.

Święta i uroczystości kościelne

W kalendarzu zaznaczone są uroczystości i święta kościelne, dzięki czemu żadne ważne religijne wydarzenie nie umknie uwadze jego posiadaczy.

Twój patron na każdy dzień

Bez trudu można w nim sprawdzić, wspomnienie którego świętego lub błogosławionego przypada na dany dzień i dzięki temu skutecznie modlić się o jego wstawiennictwo.

Wyjątkowy temat przewodni

Każdego roku nasz kalendarz otrzymuje nowy temat przewodni, co sprawia, że pomaga on również w pogłębianiu wiedzy religijnej.

Zobacz, jak Najświętsza Panna Maryja była obecna w historii świata

Tegorocznym motywem przewodnim naszego kalendarza jest obecność Niepokalanej na kartach dziejów Ziemii. Przyjąwszy powierzoną pod Krzyżem misję bycia “Matką Kościoła”, najtroskliwiej towarzyszy wierzącym na drodze do wiecznej Ojczyzny. Od Królowej Apostołów, przez powstrzymanie muzułmańskiej inwazji na Europę we wczesnym średniowieczu, obdarowanie świata skarbem różańca i zwycięstwa jak pod Lepanto czy Warszawą, aż po pełne miłości napomnienia do nawrócenia dawane w XX wieku, w tym z Fatimy!